به بهانه 41 سالگی کارلس Ùویول؛ فریادی از گلوی اقتدار و تØØب

ستاره متعصب سال‌های پیش بارسلونا امروز 41 ساله شد.

به گزارش سایت نود، درست همان روزها که دیوید بکام، گوتی، نونو گومژ و خیلی دیگر از ستاره‌های فوتبال مشغول عکس گرفتن با مدل‌موهای متنوع برای محصولات عرصه مد بودند، لوئیس فن‌خال در سال 2000 در ترکیب تیمش از ستاره‌ای رونمایی کرد که 14  سال بعد و موقع خداحافظی‌اش می‌شد او را با همان شمایل جوانی و فقط کمی جا افتاده‌تر مشاهده کرد؛ مردی که انگار با همین موها به دنیا آمده بود و با همین شکل از دنیا هم خواهد رفت.

او در زندگی حرفه‌ای هم با ویژگی‌هایی ظهور کرد که در پایان قصه فوتبالی‌اش هم می‌شد همان ویژگی‌ها را در او یافت. خصوصیاتی که درست مثل مدل موهایش فقط کمی پر رنگ‌تر و جا افتاده‌تر شده بودند. قدرت بدنی، تعصب، جنگندگی و خستگی ناپذیری از بارزترین ویژگی‌های فنی شماره 5 دوست داشتنی بارسا بود.هیچ کس یادش نمی‌آید کارلوس پویول دچار افت محسوسی شده باشد؛ همان‌طور که کسی یادش نیست او را با مدل مویی به جز این دیده باشیم. خودش در مورد رمز موفقیت و ثباتش می‌گوید: «من تکنیک روماریو، سرعت اورمارس و قدرت کلایورت را ندارم اما از آنها بیشتر تلاش می‌کنم. من مثل دانش‌آموزان باهوش نیستم اما وقتی امتحان می‌دهم نمره قبولی را می‌گیرم.»

چه مهاجمان با تکنیک و سریع و قدرتمندی که در مقابل تلاش قلب بارسلونا در سال‌های حضورش در مقابل او زانو زدند و چه هافبک‌های باهوشی که در امتحان رویارویی با او مردود شدند و کارلوس پویول می‌درخشید. قهرمانی جهان، اروپا، لالیگا، لیگ قهرمانان و چندین عنوان دیگر به خوبی از دوران باشکوه کاپیتان متعصب بارسا حکایت می‌کند. 6 قهرمانی در لالیگا طعنه معنی داری به 6 تایی شدن رئال مادرید در مقابل آبی و اناری‌ها بود. او همان رو 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید .]

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jess نت آس دبستان غیر دولتی پیشرو بهترین های Gta sa Jeremy بهترين ارزهاي مجازي براي تجارت چیست؟ هر نوشته دنیایی تازه است تعمیر تلویزیون جاده ی عشق